Leden 2010

Sranda s kopírkou...

31. ledna 2010 v 11:24 funny video
...obzvlášť, jestli je barevná a s vysokým rozlišením :-) A jestli si daná slečna vyšla tento den do práce naostro...


Ostrava :-)

30. ledna 2010 v 18:02 funny video
Mám menší podezření, že tenhle maník nekouřil "cigarety značky Camel", ale že si je protentokrát spletl s jointem...


Marty G - Abandoned in Morning Haze

24. ledna 2010 v 12:36 music
Moje další skladba - Abandoned in Morning Haze (v překladu opuštěný v ranním oparu) je relaxační, snová, melodická skladba plná pohody přímo vynořená z ranní mlhy... Pokud chcete, stáhněte si ji, poslechněte a případně okomentujte... díky :-)Moje skladby na MySpace.com:

Jeho éra už skončila... naštěstí!

23. ledna 2010 v 10:41 funny pics
O řádění tohoto človíčka vřele doporučuji dílo Michaela Moorea: Kde domov tvůj...? [Dude, where´s my Country?] Člověk se až diví, že naše planeta vůbec přežila, když měla v čele nejvlivnějšího státu takové... individuum.

Klasika, která mě vždy rozesměje

14. ledna 2010 v 19:39
Jsem dost zaneprázdněn, práce plus učení na zkoušky (angličtina), takže dnes sem dávám "klasiku, která mě vždy rozesměje" - skvělou legendární "adaptaci" Maryši v podání nedostižné dvojky Kaiser+Lábus, ať nemusím dlouze něco hledat. Takže jsem se na chvilku zastavil, opět se pobavil... a zpátky do učení. Jestli toho máte v lednu taky plno, podobně jako já, doufám, že se umíte taktéž zastavit, odreagovat a s těmi povinnostmi to nepřeháníte. Žijeme jen jednou a tak by zábava měla stále převažovat nad nutností, která nás nebaví... Ale přestávám plkat, abych tak oddálil tolik otravný proces učení a jdu zas do toho... chjo...


Snape-Snape-Séééverus-Snape...

10. ledna 2010 v 19:35 music
"The Mysterious Ticking Noise" - už starší věc, narazil jsem na ní už asi před dvěma rokama a rozesmála mě. Proč jsem si vzpomněl dát sem tuhle cool loutkovou scénku právě teď? Včera jsem totiž shlédl nového Harry Pottera - Prince dvojí krve... Filmeček celkem ušel, líbil se mi víc, než předchozí díl. Ale opět ten pocit, že to šlo filmařsky ztvárnit mnohem lépe. Proč se jen ti hlavouni z filmového studia rozhodli svěřit zbytek série do rukou průměrného režiséra, který měl před tím na svědomí jen pár ne příliš výrazných televizních věcí? Hm, řečnická otázka... Ale 6. díl je celkem pohoda, spíše romantická komedie než fantasy, nejvíc opět vadí vynechání spousty věcí z předlohy, člověk by leccos řešil jinak. Ani by mi nevadila ještě delší stopáž, kdyby to celé bylo akčnější, nadupanější a emotivnější. Fajn zábava, ale nechytlo mě to a brzo se mi film (z většiny) vykouří z hlavy, aby udělal místo mnohem lepším věcem...


Zlatokopky...

6. ledna 2010 v 18:28 music
Ze života, co říkáte? Úderná, pravdivá, hudebně chytlavá záležitost ze slovenské hip-hopové kuchyně...


Windows in da Mix...

1. ledna 2010 v 16:45 music
I ze zvuků tolik zbožňovaných oken se dá vykouzlit písnička celkem k světu... Kdysi jsem v podobném trackeru začínal skládat, ale využít takové zvuky mě tedy nenapadlo. V tomhle vidím zdařilou kuriozitku, dobrá práce :-)