Příběhy kapku drsnější...

6. února 2010 v 10:47 |  vtipy
Příběh první: hladový
Zabloudí takhle dva chlápci v lese, chodí sem a tam a už neví kudy kam. Mají hrozný hlad a už začínají propadat panice, když tu najednou uvidí chaloupku. Přijdou blíž, zaklepají a doufají, že se dočkají pomoci. Jenže ouha! Z chaloupky vyleze ta nejhnusnější a nejodpornější babice, jakou kdy viděli, a netváří se dvakrát přívětivě. Přesto zkusí štěstí a požádají o jídlo.
"Tak jídlo byste chtěli, panáčkové?"zaskřehotá babice a dodá: "Dám vám jídlo, ale musíte mě uspokojit, jestli rozumíte, co tím myslím...."
První chlápek to při pohledu na ni vzdá a jde se za chaloupku vyzvracet. Ten druhý si ale řekne, že přece neumře hlady, a souhlasí. Vejde tedy dovnitř, bába se natáhne na posteli a roztáhne nohy. Chlápek se bezděčně podívá na ono místo, snad století nemyté, žaludek se mu obrátí naruby a je mu jasné, že tohle prostě nemůže. Naštěstí uvidí na stole starý rohlík, popadne ho a bábu uspokojí. Po akci ještě celý roztřesený z toho hnusu hodí úplně oslizlý rohlík ven oknem. Bába celá nadšená ho královský pohostí a pak se s ním rozloučí. Chlápek vyjde ven, kde mu hned jeho společník děkuje: "Díky, kámo, aspoň za ten rohlík se sádlem..."

Příběh druhý: Hříšník
Přijde jeden z hříšníků po smrti do horoucích pekel, kde ho hned u brány vítá čert a sděluje mu:"Za své hříchy jsi skončil tady u nás a navěky věků tu budeš trpět. Nicméně máš možnost vybrat si svůj trest. Ale dobře si to rozmysli, další volbu můžeš učinit až za dalších tisíc let."
Hříšník kývne, že rozumí a vstoupí s čertem do první místnosti. V ní na pranýři bičují mladého muže. Hříšník se bez dlouhého přemýšlení rozhodne, že se podívá raději dál. Vejdou tedy do druhého pokoje, v němž u zdi přikovaného muže pálí žhavým železem dva čerti. Ani tento trest se hříšníkovi nepozdává, a tak vejdou do třetí místnosti. Tam je u zdi v řetězech přikovaný starý, prohnilý dědek a u něj nádherná mladá blondýna, která mu kouří přirození. Hříšník pookřeje a bez okolků vykřikne, že tohle bere.
"Jsi definitivně rozhodnut?"ptá se pro jistotu ještě čert.
"Ano."
"Tak tedy dobrá,"řekne pekelník a poklepe blondýně na rameno: "Můžeš jít, jsi volná..."

Příběh třetí: Soutěž
Sedí chlapík na baru a všimne si na polici sklenice od vokurek plné stokorun.
"To je taková soutěž. Dáte stovku a když splníte tři úkoly je sklenice vaše," vysvětluje barman.
Ale co - zkusíme to, pomyslí si už podnapilý chlap a dá barmanovi stovku.
"No tak zaprvé musíte vypít půl litru tequily na ex. Zadruhé máme na dvorku vzteklýho pitbulla s bolavým zubem - ten mu musíte vytrhnout a zatřetí, nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která ještě nikdy neměla chlapa a s tou se musíte vyspat. Upozorňuji vás, že se ještě nikdo nedostal dál než k prvnímu úkolu, takže hodně štěstí."
Chlap bez mrknutí oka vypije tequilu a vožralej se vypotácí na dvorek.
Odtud se chvíli ozývají zvuky zápasu a potom strašné vytí. Po nějaké době do baru vpadne náš chlapík uválený, otrhaný, vítezně se rozhlédne po přítomných a zahlásí:
"Tak a kde je ta bába s tím bolavým zubem... "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama