Březen 2010

Marty G - Playful Girls' Memories

26. března 2010 v 14:54 music
Dnes si tu můžete stáhnout a poslechnout jednu z posledních skladeb, které jsem složil. Jmenuje se Playful Girls' Memories. Abych vysvětlil název - v téhle skladbičce jsem použil motiv z jednoho starého švédského filmu o hravých dívkách, které si žijí ve svém veselém světě plném radosti a snaží si života užít, jak jen to jde, taková optimistická blbost (název už bohužel nevím)... Moje píseň je  relaxující song se snovou, nostalgickou atmosférou, vyzařující optimismus a radost, tak si to užijte :-)

playful 2
Marty G - Playful Girls' Memories

Remi Gaillard - The Best of

22. března 2010 v 19:16 funny video
Sestřih desetiletého působení jednoho z největších taškářů, jakého kdy svět stvořil a zároveň fenoménu videí na youtube. Have a good fun!

pro zvětšení klikněte...

Várka policejních

20. března 2010 v 13:07 vtipy
Pro dnešek jsem vybral pár mých oblíbených vtípků na téma policie :-)


Jede stařík po silnici se starým koněm, který za sebou táhne vozík. Zastaví ho policajt a ptá, co to veze. "Banánovú šťávu"
"Hm, banánovou. To bych si dal", řekne policajt a napije se. "Mmmm! Výborná! Můžete jet!"
Stařík práskne bičem a křikne:" Hyjé, Banáne!"

Kočky svérazné

17. března 2010 v 16:41 funny video
Kdo má doma kočičí mazlíčky, denně je s nimi ve styku, zná to - tenhle zvířecí druh je značně nevyzpytatelný, osobitý a jedinečný. Umí překvapit. Vybral jsem 3 videjka, která vás můžou rozesmát, i když zrovna nejste kočkomil...

1) Koťátka jsou (jako většina novorozeňat) značně roztomilá
2) Co se děje v kočičí hlavě je často záhadou
3) Když mačky něco upoutá, je o zábavu postaráno...

...klikněte pro zvětšení...
1
2
3

Charlie Bartlett

13. března 2010 v 12:03 film/TV
Dnes tu mám jednu recenzičku na fajn komedii: Charlie Bartlett

Příjemná komedie o jednom sympatickém, zajímavém, inteligentním a bohatém mladíkovi, jehož největší touhou je být populární. Zvláště, když se po příchodu na nvou školu stává otloukánkem a spíše terčem posměchu. Protože má ale za ušima, brzy se mu jeho sen splní. Všichni ho obdivují, zamiluje se do krásné ředitelovy dcery... Je to svéráz a způsob, jakým si ostatní získal, se mi líbil. Charlie Bartlett není komedie, při které byste se řezali smíchy, ale která přináší pohodový průběh, úsměvná řešení situací a skvělé charaktery zahrané výbornými a přesně vybranými herci.
Třeba takový ředitel - Robert Downey Jr. je prostě klasik, který má obrovské charisma a už jen jeho účast celé toto dílko pozdvihuje. A Anton Yelchin - tahle role mu padne, ty jeho psí oči, když provede další lumpárnu, musí obměkčit každého... Tento pohodově milý snímek ze středoškolského prostředí jednoznačně doporučuji, pokud si chcete na chvíli odpočinout od vážných témat, zběsilých akcí či jakéhokoliv stresu...
HODNOCENÍ: 4/5

Klasik John Williams á capella :-)

10. března 2010 v 15:53 music
Nejznámější filmové fláky Johna Williamse trošku jinak, v podání Coreyho Vidala (hned čtyřnásobného), a capella (bez použití nástrojů) - mě pobavily... Třeba to hne i s vámi :-) Na youtube je podobných snah více, tenhle se mi zdál nejlepší... Už jen proto, že se nejedná o playback, ale tenhle maník fakt válí (a to hned čtyřikrát a najednou...)


(klikněte pro větší variantu)

Manželské idylky

8. března 2010 v 10:35 vtipy
Pro dnešek tu mám pár oblíbených manželských vtípků :-) Některé jsou sice známé, ale vždy mě rozesmějou...


Manželský pár je v posteli a když jsou v nejlepším, povídá ona: "Hafni!"
On: "HAF!"
A ona zase: "Hafni!"
On: "HAF!"
Po třetí si ho už vyndá z pusy a vykřikne: "Sakra zhasni, děti se dívaj!"


Jezte sýry... můžete zapůsobit.

6. března 2010 v 11:37 funny video
Prostě fajn reklamka o myšce... :-)

Kdo si hraje, nezlobí...

3. března 2010 v 15:46 funny video
No, co si o tomhle myslíte? Je to plýtvání časem a schopnostmi nebo ulítlá blbost, kterou oceňujete? Každopádně to chlapcům asi dalo trošku práci...