Květen 2010

Frasier

31. května 2010 v 17:48 film/TV
Frasier - TV seriál (1993-2004, 262 epizod), moje hodnocení: 5/5

Na stanici TV Cool právě skončilo vysílání seriálu Fraiser, jednoho z nejúspěšnějších sitcomů v dějinách, který se stal i mým oblíbencem. Připojuji moji recenzi z CSFD.cz:

Frasier se stal synonymem pro snobského idiota, kterého ale máme právě kvůli jeho manýrům a jeho zvláštní schopnosti zhatit vše dobré svým vlastním způsobem rádi. Kdybych si dělal zářezy pokaždé, kdy ze mě při sledování jeho činů vypadlo 'to je ale debil!', těžko by mi stačil kmen urostlého stromu. A jeho bratr, také snobský psychiatr, Niles - ten si s ním může s klidným svědomím podat ruku. Snad jen málokdo chápe, že ti dva jsou syny navenek tvrdého bývalého policajta Martina Cranea, který se po střelném zranění přestěhoval právě k Frasierovi, a jejichž třenice jsou náplní prvních dílů seriálu. Jenomže ten se, možná překvapivě, rozvinul v něco naprosto neopakovatelného, skvělého a osobitě neotřelého, co trvalo dalších 11 let (i když já měl seriál zkouknutý díky téměř každodennímu vysílání TV Cool asi za rok). Nesmím zapomenout na další skvěle napsané a zahrané postavy - ošetřovatelku Daphné, produkční Ross, pejska Eddieho (a tady bych neopakovatelné herectví snad podtrhl obzvlášť) a další ty menší, ale přesto kouzelné charaktery jako Bebe, Bulldog, Kenny, Daphina matka i brácha a další a další. Těch absurdních situací, do kterých se bratři Craneové dostali (nebo přesnější by bylo, které vytvořili), ta plejáda žen, které Frasier, jak to popsat... 'odfrasieroval' (čili pokaždé jinak a ale přesto svým způsobem stejně nakonec odradil), těch smolných náhod, souher okolností a trapasů, které často přerostly v naprostou grotesku. Ano, samozřejmě že se naskytly i slabší okamžiky a epizody (u takhle dlouhých seriálů to je snad nevyhnutelné), ale jako celek - Frasier je prostě poklad, případ sám pro sebe a bude mi chybět...

U baru

30. května 2010 v 10:53 vtipy
Dneska pár oblíbených vtipů, které se odehrávají u baru:

U baru sedí mladá žena. Přitočí se k ní nějaký muž a začne konverzovat:
M: Dobrý den. Je vedle Vás volno?
Ž: Ne!
M: No, nevadí. Přesto bych si s Vámi rád promluvil.
Ž: Ne!
M: Dobře, Tak Vám aspoň objednám skleničku.
Ž: Ne!
M: Proč ne? Chviku by jsme spolu poseděli...
Ž: Ne!
M: Pokecali...
Ž: Ne!
M: Zatančili...
Ž: Ne!
M: Pak bychom spolu odešli...
Ž: Ne!
M: Vy by jste mne pozvala k sobě na kafe...
Ž: Ne!
M: Tam bychom ješte chvíli poslouchali hudbu a tančili...
Ž: Ne!
M: Trošku intimností...
Ž: Ne!
M: Pak bychom se svlékli...
Ž: Ne!
M: Polaskali...
...

Hokejové momentky aneb hokej se hraje všelijak

24. května 2010 v 18:37 funny pics
Co k následujícím obrázkům dodat? Snad že hokej je tvrdá hra, kde se hráči musí nějak odventilovat. A protože je to velká šou, proč něco skrývat.
A samozřejmě přidávám obrovskou gratulaci zlatým českým hokejistům za jejich bravurní jízdu se zaslouženým koncem. A zároveň dík za neopakovatelné zážitky, které umí jen sport. Dííííkkyyy!!!

idiot
accident
gay hoc

rzohd

gay hoc2

love

gfhh

fgh


Stargate SG-1 Funny Slideshow potřetí...

21. května 2010 v 18:24 slideshows
... a s velkou pravděpodobností naposled. Tentokrát je to mix více postav (i těch vedlejších) ze seriálu, nejvíc obrázků je ale s Tealcem, který v předchozích slidech skoro chyběl. So enjoy!

sg slide 3

Miloš Knor - Poprvé a Podruhé

17. května 2010 v 13:22 funny video
Miloš Knor je komik. A podle mého názoru talentovaný. Dal o sobě vědět např. v pořadu Na Stojáka, nedávno se objevil i v šou Jana Krause Uvolněte se prosím. Já ho poprvé viděl při skvělém výstupu, kde vyprávěl zajímavý příběh, jehož hlavní myšlenkou byl výběr slov začínajících jediným písmenkem 'P'. Poprvé. Z komických vystoupení v pořadu Na Stojáka tenhle řadím k těm nejlepším. A pro velký úspěch (a také, jak tvrdí hned na začátku, aby dokázal, že to jde) si tento komik připravil pokračování nazvané originálně Podruhé, které jsem našel na youtube. Opět samá péčka (ovšem ve vší počestnosti, samozřejmě) dohnala k slzám snad každého diváka.
Takže pokud náhodou neznáte - mě to pobavilo hodně, třeba i vás...

Poprvé                                                  Podruhé
      

Ouch! Těsně vedle...

14. května 2010 v 19:14 funny video
Další funny videjko, které nám dokazuje, že je sice dobré nepodcenit přípravu a soustředění, ale nic se nesmí přehánět. Důkležitý je výsledek.


Virtuální hra s míčkem

13. května 2010 v 12:00 funny video
Co všechno lze dělat s míčkem (v tomto případě virtuálním), vám předvede v následujícím videu borec, takový "nerd", který se evidentně doma nudil... Už se těším, až takhle budou moci přecházet jiné "věci", a to přímo z virtuální sféry do reality...

Odkaz na video: ZDE


Provokovat a vládnout

11. května 2010 v 10:32 funny pics
Dnes vám přináším sérii legračních obrázků o tvorech, kteří rádi provokují nebo o těch, kteří si to doma umějí zařídit.

Marty G - Komakino

9. května 2010 v 10:20 music
Marty G - komakino
Komakino je můj trance song z roku 2006 z alba Always Inspiration. Je jiný než má ostatní produkce, protože tu najdete zběsilejší tempo a více energie než u mé převládající snovější a pohodovější muziky. Tahle skladba se hodí spíše do klubů, na taneční parket. Pojmenoval jsem ji podle zde užitého, na netu volně přístupného vocal samplu.
Tak si ji užijte :-)

stáhnout můžete zde z mého webu:

Stargate SG-1 Funny Slideshow 2: Daniel Jackson

5. května 2010 v 16:39 slideshows
Druhý z photo slideshows vytvořených z obrázků ze stránky www.martyg-stargate.wz.cz (sekce Funny Pics) je věnován Dr. Danielu Jaksonovi. Délka asi 2 a půl minutky. Takže pokud tenhle seriálek znáte a máte ho rádi, může pobavit.

daniel slide