Oblíbené vtípky o zviřátkách

10. července 2010 v 11:16 |  vtipy
Ahoj návštěvníci! Je horké léto a já ho jako spousta z vás trávím na dovolené (chata, voda, kolo, příroda), načež se přesunu, jako tradičně, do Chotěboře na Festival fantazie. Pak nějaké to moře a cestování po Francii... Zároveň si odpočinu i od internetu, nedílné součásti mého volného času. Abych vyplnil delší mezeru, s předstihem posílám pár oblíbených vtipů o zvířátkách, kteří za účelem vtipu často získávají řeč...

Přeji vám super léto, užijte si ho, ať na něj nikdy nezapomenete. Léto 2010 je jen jedno a nikdy už se nevrátí!Medvěd má vypracovaný seznam zvířátek, která sežere. A s tímto seznamem se takhle jednou prochází také po lese. Potká lišku, která se ho hned poplašeně ptá, jestli je rovněž na onom seznamu.
"Jsi." říká medvěd.
"A sežereš mě?"
"Sežeru."
"A můžu se jít rozloučit s rodinou?"
"Můžeš."
Medvěd lišku sežere a později potká v lese vlka. I ten se ho s obavami ptá, jestli je na seznamu.
"Jsi,"povídá medvěd.
"A sežereš mě?"
"Sežeru."
"A můžu se jít rozloučit s rodinou?"
"Můžeš."
Medvěd sežere vlka a potká zajíce.
"Medvěde, máš mě na seznamu?" ptá se hned zajíc.
"Mám."
"A mohl bys mě vyškrtnout?"
"Mohl."


Jde zajíc do obchodu, před obchodem stojí obrovská fronta nadržených zákazníků. Zajíc se suverénně dere dopředu, kde na začátku fronty stojí medvěd. Medvěd ho odstrčí: "Běž do fronty!" Za chvilku se zajíc zase cpe dopředu, no a na začátku fronty stojí pořád medvěd, který už naštvaný mu vrazil ránu, až ho to odhodilo. Zajíci to nedá a zase se hrne dopředu, narazí zase na medvěda, který je už dost rozzuřený, a tak ho zmlatí a zkope. Když se zajíc probere, tak se smutně vydá k domovu a pro sebe si mrmlá: "Jak chcete, já můžu otevřít i zítra ..."Víš, proč má datel zobák? Aby si nerozbil hlavu.


Letí si takhle vrána lesem ... "Kra, kra, kra" ... letí a najednou narazí do stromu, padne na zem, po chvíli se otřepe a...
"Čiři, čiři? Kuku, kuku? Huuu, huuu? Do prdele, tak jak to, sakra, bylo??"


I vybalil si jeden rybář na břehu řeky svoje nádobíčko, že začne rybařit. Jenže ouha! Zapomněl návnadu. Řekl něco sprostého a vztekle nakopl sedačku. Když ji šel sebrat, našel v trávě malou užovku, která zrovna polykala červa. Rychle po ní sáhl, zmáčkl jí z boku hlavu, až otevřela pusu, a červa jí sebral. Pak mu užovky ale přišlo líto, a protože neměl nic k jídlu, nalil jí do tlamičky alespoň trochu piva. Potom napíchl červa na háček a nahodil. Asi deset minut seděl a čekal, až něco zabere. Pak najednou ucítil, že ho něco tahá za nohavici. Koukne tedy dolů a hle - tam užovka se třemi červy v zubech.
- Proč jsi nebyl včera ve škole ? ptá se učitel žáka.
- Musel jsem odvést krávu k býkovi.
- A to nemohl udělat tvůj otec ?
- Né ! To musel udělat býk.
Má to 4 nohy a jednu ruku. Co je to ?
Dobrman utíkající z dětského hřiště."Jožko, nevíš, co je to kamzík?"
"Hmm....taková hloupá ryba."
"Ale tady píšou, že kamzík skáče po skalách."
"Vidíš, jak je to hloupá ryba..."
Jelen potká ježka a říká mu:
"Ježku, povím ti básničku - Ježku, ježku, ježku, máš na hlavě plešku."
Ježek se naštve a říká:
"A teď já, jelene - Jelene, jelene, jelene... ty jsi ale debil!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama