Říjen 2010

Když si vygooglujete slovo 'beauty'

30. října 2010 v 13:06 funny pics
Tak jsem si jen tak zadal ve vyhledavači Google anglické slovíčko pro krásu 'beauty' a jako první obrázek mi to našlo tohle:
beauty


WTF? No, o kráse jsem měl poněkud jinou představu... Naštěstí pár dalších obrázků moji představu už splnilo....

Takoví normální mimozemšťané

27. října 2010 v 10:24 film/TV

3rd Rock From the Sun (1996-2001) - Skupinka mimozemšťanů dorazila na Zemi prozkoumat její populaci a zvyky. A činí to velice svérázným způsobem, protože se učí za pochodu. Aby se vyhnuli odhalení, vezmou na sebe lidskou podobu i s emocemi typickými pro svůj přidělený věk či pohlaví. A průzkum plný nedorozumění, trapností, snahy se porozumět a zůstat neodhalen může začít.
3rd rock

Tenhle originální sitcom z druhé poloviny 90. let získal řadu ocenění včetně dvou zlatých glóbů a natáčel se 6 let. Zejména však jeho první polovina stojí za to - pokud máte rádi emotivní, často absurdní, drsný a černý humor, budete se bavit, stejně jako já. Pro komedii je klíčový casting - čili výběr hlavních (ale i tzv. podpůrných) postav. A musím říct, že v případě tohohle seriálu se výběr herců povedl obzvlášť. John Lithgow, velitel skupiny vystupující jako vysokoškolský profesor bláznivě zamilovaný do své lidské kolegyně v podání taktéž skvělé Jane Curtin, dostal Zlatý Globus zaslouženě.
Kirsten Johnston, Sally, na kterou losem vyšlo ženské tělo (mimochodem velice sexy)  a stále se s tím nedokáže srovnat, puberťák Tommy (French Stewart), který je sice ze skupiny nejstarší, ale o to víc mu dávají zabrat hormony, které s ním cloumají ostošest a nakonec je tu Harry v podání Josepha Gordon-Levitta, kterej je... prostě divnej a na Zemi je jen proto, že v kosmické lodi měli ještě jedno volné místo...
Kdysi seriál běžel na TV Prima, ovšem s příšerným dabingem a každý den v nemožnou dobu (tehdy experiment). Dabing nebyl ani tak hrozný kvůli dabingovým hercům, kteří byli vesměs kvalitní, ale kvůli odfláknutému překladu. V současné době, kdy je možno si všechny díly stáhnout v originálním znění - naprosto doporučuji, pokud si chcete seriál vychutnat - pracuji já společně s bráchou (aka Duster) na českých titulcích k tomuto seriálu.

  • Titulky:  si můžete stáhnout na: www.titulky.com, přibývají průběžně.
  • ukázky (abyste měli představu, o co jde): spoustu jich najdete na youtube po zadání '3rd rock from the sun' do vyhledávače, tady je jedna, hned z úvodní epizody, jak to všechno začalo:


Jak to dopadne, když v Africe zaparkujete na noc letadlo

20. října 2010 v 18:22 funny video
Takhle to dopadne, když v Africe zaparkujete na noc letadlo. Následující scéna je z jinak vážného filmu The Lord of War s Nicolasem Cagem, který vypráví o prodejcích zbraní, skutečných "Pánech války". V chudých zemích se fakt nevyplatí nechat něco bez dozoru - ani "něco" zdánlivě neukradnutelného...


Smile :-)

15. října 2010 v 17:33 film/TV
'You are gorgeous! ' opakuje bez omrzení proklatě sympatický hlavní hrdina krátkého 15-timinutového filmečku 'Validation' v podání TJ Thynea všem okolo a dokáže je povzbudit tak, jako nikdo jiný. Tenhle film pojednává o magii úsměvu, o jeho hřejivé síle a moci, o optimismu a také lásce. Hned, jak jsem ho shlédl na webu www.videacesky.cz, optimismus a dobrá nálada přeskočily také na mě. Když se na vás lidé usmějí a pochválí, jak jste dobří v tom, co děláte, většinou roztaje i nejchladnější žula. Jenomže potkat takové lidi, jako tenhle maník, který začal s potvrzováním parkovného a skončil... (to si můžete každopádně zjistit sami, pointu neprozradím)... je fakt těžký. Nicméně - tenhle film by vám měl rozhodně zlepšit náladu, ať je jakákoli. I na CSFD.cz má k dnešku 91% od cca 1500 lidí, což jen potvrzuje jeho kvalitu. A teď už se podívejte sami. Odkaz www.videacesky.cz je narozdíl od youtube opatřen českými titulky. ENJOY!
Vinnetou in the Mix

6. října 2010 v 16:59 music
Dneska vám přináším taneční verzi z jedné filmové klasiky: Vinnetou. Na tohle zajímavé zpracování hudebního motivu z Vinnetoua jsem narazil na jednom starém DJ setu z roku 1998. Ta nostalgie z toho přímo čiší! A taky pohoda, léto, romantika. Mně osobně se tahle verze fakt líbí! Enjoy!

POCA HÉ - To Be

Pro pejskaře...

3. října 2010 v 12:06 funny video
Aby nepřišli zkrátka milovníci psů, mám tu po kočkách nějaká funny videjka i pro ně. Jejich názvy vypovídají za vše... (zdroje: stream.cz, youtube.com)