Květen 2011

Instant Remedy - Outrun (klasika rychlých aut)

29. května 2011 v 11:51 music
Outrun je automatová klasika z 80. let. V červeném autě s otevřenou střechou jste si to štrádovali v obrovské rychlosti (to abyste se dostali do dalšího levelu) po všemožných krajinách, městech, úchvatných scenériích, ve dne, v noci, za deště, za slunečna, atd., museli předjíždět jednoho soupeře za druhým,v rádiu si mohli naladit nějakou super pecku-adrenalinová záležitost, i v pozdějším počítačovém provedení.
INSTANT REMEDY rád zpracovával různé motivy z her z dříve populárního C64 (ke klasikám např. patří jeho verze Commanda nebo Ghosts 'n Goblins). Jeho taneční verze asi nejznámějšího motivu z Outrunu si nyní může poslechnout a prohlédnout si ještě k tomu klip, který sestříhal jakýsi Arvirus. Použil záběry z klasiky pro milovníky rychlých aut, filmové série Rychle a zběsile plus další záběry do rytmu se kroutících sexy koček. Ve spojení se skvělou, nostalgickou hudbou - tenhle motiv prostě miluju, je to fajn klip. Enjoy :-)

Zápisky z Anglie ve verších, část třetí

27. května 2011 v 10:50 ostatní
Třetí, poslední část zápisků ve verších z mého pobytu v Anglii před 4 lety, popisuje hlavně jeden z mnoha výletů, na které jsem tam vyrážel s partou dalších Čechů, vždycky o víkendech nebo o státních svátcích, kdy jsme nemuseli do práce. Procestovali jsme značnou část JZ Anglie (Devon, Cornwall), vřele doporučuji. Nádherné vzpomínky dokáží vždycky zahřát v dobách temnějších...Marty G - In the Lonely House

15. května 2011 v 11:24 music
Moje asi rok stará skladbička, opět trošičku smutnější, snová, melodická, hodně pianka... Zdá se, že takové mi jdou nejlíp. Big relax... Enjoy :-)
Tady si ji můžete stáhnout: MARTY G - In the Lonely House

A tady je videjko z youtube, kde jsem k hudbě přidal fotky nafocené v roce 2008 v Irsku, konkrétně na Aranských ostrovech a v Galway:

Génius Jágr

11. května 2011 v 19:01 sport
Tři góly ve čtvrtfinále Slovenského Mistrovství světa ve věku 39 let je znakem geniality. Děkuju nejen Jardovi, ale i celému Českému týmu za skvělý výkon, skvělý zážitek a skvělou náladu. Zatím jsme jednoznačně nejlepší a pokud se něco nepokazí, obhájíme zlato! Pocit euforie, který tento tým rozsévá po našich končinách, je k nezaplacení. DÍKY!


Beautiful! Santa Jarda :-)

Hokej je sranda

9. května 2011 v 18:49
Hokej je sranda :-)

1) takový povedený sestřih

2) už starší a notoricky známé videjko o sklerotické, nešťastné zpěvačce národní hymny

3)Jedná hezká reklámka - s takovýma pidihokejistama, to by se hrálo...


4) Tomu se říká trefa
5) a 10 funny obrázků..

Energy 52 - Café Del Mar

4. května 2011 v 17:56 music
ENERGY 52 - Cafe Del Mar - už letitá skladbička, která patří k mým nejoblíbenějším. Její nádherný, snový hlavní motiv mě vždycky dostane, zalije optimismem a dobrou náladou. Tahle skladba taky patří k oblíbeným pro remixery. Tady ji máte hned v několika verzích, těch lepších. Enjoy :-)

Video Clip Version:

Three 'n One mix:

Paul Oakenfold Remix:

Michael Woods Remix: