Listopad 2011

Funny pics 3

28. listopadu 2011 v 16:23 funny pics
Pár vybraných funny obrázků... Enjoy :-)

Marty G (aka PogoJoe) doporučuje 2

20. listopadu 2011 v 13:38 film/TV
Z filmů. které jsem v poslední době (cca 2 měsíce) viděl, vám nejvíce doporučuji shlédnout následující tři. Nepatří mezi můj absolutní top, ale hodně se mi líbily, takže určitě do nich!

Zdrojový kód (2011) ****
4.4 | Kvalitní sci-fi, kterých je (bohužel) tak málo. Časová smyčka má potenciál.

Two Lovers (2008) ****
4.5 | U mě kvalitní romantika. Výborné herecké výkony vykreslující složitou psychologii postav, reálný a uvěřitelný vývoj příběhu, žádný kýč. Lásce neporučíš a zadní vrátka se vždycky hodí. Já mám tenhle žánr prostě rád.

Thor (2011) ****
4.5 | Perfektně pohádková visualizace + povedený casting = prvotřídní komixfilm a pastva pro oči. Vtipné (Thor ve Zverimexu: "Chci koně."), krásné (Natálka, Jaimie Alexander i koneckonců Kat Dennings), pohodové. Žádný kýč, nic, co by mě rušilo nebo mi nesedělo. Není to převratný film, ale mě hodně bavil.
-------------
Co naopak NEdoporučuju, je tahle komedie:
Just Go With It (Zkus mě rezesmát, 2011) **
Upocená komedie, které napsal scénář naprosto neschopý imbecil, který chrlí jeden chorý skript za druhým (J.Loeb). Takové skvělé obsazení a potenciál - to zabolí každého milovníka romantických komedií, jako jsem já, když se takhle zmrší. Trapnost a rozpaky rostou s každou minutou, šablonovitost a vynucené "vtípky" za každou cenu přerostou únosnou mez - tohle je zdaleka nejhorší Sandler, kterého jsem kdy viděl. Špatný film, na který snad brzo zapomenu. Nechápu 70% na CSFD, opravdu ne.

Tomu říkám cyklostezka.

17. listopadu 2011 v 13:54 ostatní
Zdají se vám už české cyklostezky nudné? A máte rádi pobřeží? Můžete se inspirovat...

kola 2kola 3


Pár jmen z telefonního seznamu :-)

13. listopadu 2011 v 12:47 vtipy
Lidé mají příjmení rozličná a kuriózní. Můžete potkat někoho, kdo se jmenuje Rádsetoulal, Prdelka, Skočdopole, Osolsobě, Žalud, Kostohryz, Smrt, Vykouřil, znal jsem i jistýho Mirka Šulínka, hodně časté je Šourek či Šoustal. Pak se tedy nelze divit, že z pouhých jmen z telefonního seznamu jdou vytvořit zajímavé příběhy :-)

Několik jmen z telefonního seznamu:

Procházka, Procházel, Rozhlížel, Uviděl, Zavětřil, Ohlížel, Dohonil, Zastavil, Pozdravil, Rozmlouval, Žadonil, Domlouval, Nedostal, Přecechtěl, Přemlouval, Naváděl, Sliboval, Sváděl, Dotýkal, Hladil, Objímal, Líbal, Lechtal, Dráždil,Povalil, Vysoukal, Stáhnul, Rozepnul, Hledal, Našel, Vyndal, Postavil, Roztáhnul, Tvrdý, Přiložil, Přejížděl, Přitlačil, Zarazil, Vyrazil, Zastrčil, Kýval, Šoupal, Funěl, Hekal, Mačkal, Vrtěl, Klátil, Mlaskal, Potil, Dorazil, Sténal, Stříkal, Bryndal, Končil, Vyndal, Odstrčil, Oklepal, Zastrčil, Zapínal, Neptal, Vstával, Neplatil, Nepočkal, Utíkal, Pelášil.

...

Bolel, Štípal, Pálil, Svrběl, Utíral, Máčel, Balil, Sušil, Léčil, Nehojil, Polekal, Pospíchal, Zeptal, Dověděl, Nevěřil, Zkoprněl, Nespal, Mazal, Hojil, Neuspěl, Odpadal, Nadával, Dopálil, Uřezal, Zabalil, Zahodil, Skonal.


Marty G - Don't Think, Just Action!

5. listopadu 2011 v 10:04 music
Don't Think, Just Action! je zběsile rychlá trancová záležitost (BPM 150) z roku 2008 z alba: Marty G - Too Faraway... Sometimes (2009). Zde si můžete stáhnout či jen poslechnout 'fresh mix', ve kterém jsem trochu pozměnil začátek. Fotky ve videu z youtube jsou z mého cestování z Nizozemí, Španělska, Švýcarska a Irska. Tak si to užijte :-)


COVER (kliknutím zvětšit):dont think

Youtube clip: