Červen 2012

3rd Rock from the Sun komplet přeložen

26. června 2012 v 14:11 film/TV
Ano, sitcom 3rd Rock from the Sun, neboli "Takoví normální mimozemšťané" má nyní české titulky ke všem 139 epizodám 6 sezón.

stáhnout lze ZDE na titulky.com

Oproti českému dabingu s narychlo sfušovaným, nekvalitním překladem si nyní můžete tento legendární seriál vychutnat v originále se skvělými původními hlasy všech herců a s kvalitním překladem, kde konečně vynikne hravost dialogů, narážky a vtípky, pohřbené v dabované verzi. Zmiňuji to zde, protože o kompletní překlad českých titulků se postarala moje maličkost (nebo velikost, jak chcete) s mým bratrem alias Dusterem. Pokud seriál neznáte - doporučuji, zkuste aspoň pár epizod. Pokud znáte z TV, kde právě běží - dejte na mě, originál je v 99% vždycky lepší!

Dr. Dick Solomonplayed by John LithgowDr. Dick Solomon
played by John Lithgow
Sally Solomonplayed by Kristen JohnstonSally Solomon
played by Kristen Johnston
Harry Solomonplayed by French StewartHarry Solomon
played by French Stewart
Tommy Solomonplayed by Joseph Gordon-LevittTommy Solomon
played by Joseph Gordon-Levitt
Dr. Mary Albrightplayed by Jane CurtinDr. Mary Albright
played by Jane Curtin
Officer Don Orvilleplayed by Wayne KnightOfficer Don Orville
played by Wayne Knight
Nina Campbellplayed by Simbi KhaliNina Campbell
played by Simbi Khali
Mrs. Mamie Dubcekplayed by Elmarie WendelMrs. Mamie Dubcek
played by Elmarie Wendel
Funny slide - přeplněná doprava

17. června 2012 v 12:44 slideshows
Vadí vám občas přeplněné MHD v Česku? To jste ještě nic nezažili - važte si, že žijete v jakžtakž vyspělé zěmi západního světa... Následující krátký slide fotek zachycuje bizarní situace na téma přeprava... Enjoy :-)
klik
2

Father Ted a fotbal :-)

6. června 2012 v 16:00 funny video
Fotbal je emotivní hra a nadcházející Euro bude jistě také vášní plné. Takhle otec Ted Crilly (ústřední postava skvělého britcomu Father Ted) prožívá trénink svého týmu před turnajem "týmů nad 75 let." Dneska už přístup hráčů k tvrdé dřině zkrátka není, jak bývával...


Penaltový rozstřel. Jedni ho zatracují, druzí přímo nenávidí. Přesto stále rozhoduje zápasy. Tady jednu interesantní penaltičku v podání jednoho italského kmeta, hlavní hvězdy týmu nad 75, máme. Všimněte si zapálených fanynek - takhle kdyby ženy fandily i u nás :-)


Greyhounds

4. června 2012 v 16:00 music
Tomuhle říkám šmakovní cooltek vymazlenej klip... Enjoy!

Swedish House Mafia - Greyhound

Shit sheet scene

2. června 2012 v 18:34 funny video
Jedna z oblíbených scén z filmu Trainspotting. Pro ty, co nerozumí English: Spud (ten vyjukaný mladík) přichází do jídelny se špinavým povlečením v ruce a narazí na dívku, kterou potkal minulou noc v baru a strávil noc v jejím pokoji, jak pokojně snídá se svými rodiči. Otec si právě dělá legraci z toho, že Spud minulou noc přebral a v noci vytuhnul. Matka se okamžitě nabízí, že povlečení vypere, což Spud odmítá, páč měl v noci ve spánku "nehodu". Matka je však neoblomná...
Je to ňamka pro silnější povahy :-)