Říjen 2012

For Sheldon fans

31. října 2012 v 16:47 funny video
Klip, který mj. ocení fanoušci Jima Parsonse (aka Sheldona Coopera), mezi něž taky patřím, který se zde vyřádil (nebo spíše kostymérky a maskérky se vyřádily na něm) v až 30 převlecích. Jde o promo klip na pomoc nemocným rakovinou.

Muž zažaloval manželku, že mu porodila ošklivé dítě. Vysoudil miliony

29. října 2012 v 17:07 zajímavůstky
Myslel jsem si, že něco takového jde jen v Amerických TV seriálech. Aby se z toho nestal precedens a chlapi nezačali houfně žalovat své manželky, jejichž krása již odkvete...

Zajímavost:

Detektor lži

27. října 2012 v 11:01 funny video
Detektor lži při přijímacím pohovoru. Klasika? Když je skvěle zahraná a hlavně brilantně napsaná a vypointovaná, stojí za to. 3 minutky, české titulky, supr klipeček. Díky za tip anonymnímu uživateli. Smějící se


Když necháte ženu doma samotnou...

14. října 2012 v 17:20 funny video
Celkem zábavná reklamka na... však uvidíte na konci. Extrémní případ manželského páru, kdy muž vydělává a žena je celý den doma sama a stará se o domácnost (nebo by alespoň měla).


Stallone: Night at the Roxbury

2. října 2012 v 15:58 funny video
Sylvester Stallone neumí tancovat. Jsou Steve a Doug Butabiovi (v podání Chrise Kattana a Willa Ferrella) z kultovního filmu Noc v Roxbury ti praví, aby ho to naučili? Posuďte sami, určitě se pobavíte, když už ne poučíte. A obzvlášť znalci filmu A Night at the Roxbury si tento klípek dozajista užijí :-)