Listopad 2013

The Zimmers - znáte je?

30. listopadu 2013 v 10:09 funny video
Při tvorbě e-learningu (což je můj vedlejšák), jsem narazil na zajímavý článek o původu uskupení "The Zimmers", asi nejstarší hudební skupiny na světě. Samozřejmě jsem si je hned našel na youtube a záznam jejich vystoupení v "Britain's Got Talent 2012" mě celkem pobavil :-)


Parta důchodců to rozjela na pódiu a sklidila zasloužený úspěch. Zajímalo by mě, jak často se asi tato sestava lidiček obměňuje... Každopádně na youtube je videjek s Zimmerovými více, tak se bavte...

Marty G - Home of Felicity

27. listopadu 2013 v 18:54 music
Po delší době vás zdravím. Jsem poslední dobou hodně pracovně vytížený a svůj volný čas, pokud je, trávím teď jinými věcmi než surfováním po Internetu, takže ani na tenhle blog jsem neměl moc času. Takže pro dnešek - co takhle jednu z mých starších skladbiček?

Home of Felicity, neboli "domov blaženosti" :-), je takový veselý, melodický trancík, nebo chcete-li taneční, svižná skladbička. Je celkem krátká (3 a půl minutky) a nekomplikovaná. V jednoduchosti je síla (někdy). Tuhle písničku jsem složil už v rove 2006 a je součástí alba "Marty G - Always Inspiration". Tak si ji užijte, jestli chdete...


Foceno okamžíček před nehodou

9. listopadu 2013 v 9:56 funny pics
Odkaz na sérii fotek zachycujících osoby, jimž se hned v příštím okamžiku stane něco nemilého. Můj favorit je otylý fotograf v muzeu s vázami :-)

20 nejlepších fotek zachycených těsně před katastrofou!