Duben 2015

Pohoršující včelky

15. dubna 2015 v 11:04 zajímavůstky
Rusové, které pohoršilo toto vystoupení, jsou idioti. A mnohem neslušnější slovo bych použil pro ty, kteří se rozhodli trestně stíhat instruktory taneční školy a školu okamžitě uzavřít.
Prý že nejde o žádné včelky a kostýmy tanečnic "ne náhodou připomínají 'svatojiřskou stuhu', která je jedním z hlavních symbolů nadcházejících ruských oslav 70. výročí ukončení druhé světové války." Prý jde o urážku ruských veteránů druhé světové války? Proboha! Vystoupení bylo součástí představení s medvědem, který dostal chuť na med, načež nastoupily (pravda poněkud rozvášněné) včelky. Taneční skupina ztvárnila zejména v Rusku tolik populární tanec Twerk, při kterém se prudce hýbe zadnicemi, což mnohé konzervativní a zapšklé mravokárce značně pohoršilo. Jistě, mají právo na svůj názor, který mohou svobodně vyjádřit - ale uchýlit se k tak drastickým krokům? To hraničí s šílenstvím. Chudák děvčata se tak snažila, dlouho nacvičovala, věnovala tomu spoustu úsilí a snahy a teď aby se kvůli nějakým starým ichtylům musela stydět. Vždyť je to jen tanec - nic nemravného se nedělo. Doufám, že zvítězí zdravý rozum nad blbostí.

New York Subway :-)

2. dubna 2015 v 21:01 funny video
Obě následující výstřední scény pocházejí z originálně skvělého seriálu Louie, konkrétně to jsou předtitulkové scény 6. dílu druhé řady. Jestli je tohle inspirováno reálnou situací newyorského metra, tak si asi při návštěvě této metropole raději nechám tento způsob přepravy ujít. Jinak k tomu snad ani není co dodat...