Leden 2016

Trable s panenkou aneb Pat bez Mata po americku

22. ledna 2016 v 16:40 funny video
Dneska jsem narazil na suprvtipnou scénku, která mě zcela odrovnala. Jedná se o jednu z nejsrandovnějších věcí, které jsem v poslední době v seriálu nebo filmu viděl, tak tu odkaz na tuhle část 13. epizody z 3. řady výborného a stále se lepšícího seriálku "Louie" sdílím. Vánoce bývají pro mnohé obdobím plným stresu - hlavně ta část se sháněním a přípravou dárku. Chudák Louie nechce zklamat svoji malou dcerku a když vybalí z krabice panenku bez očí - snaží se to napravit, a to stylem známým z legendární české série Pat a Mat. Louie je na to ovšem sám... Jak to dopadne, můžete vidět v následující krátce scénce. Přeji příjemnou zábavu :-)

Grand Canyon (video z cestování)

17. ledna 2016 v 14:30 cestování
V rámci mého dvoutýdenního cestování po jihozápadě USA (Kalifornie, Arizona, Utah a Nevada) jsem samozřejmě nemohl minout jeden z top skvostů nejen americké, ale i světové turistiky - Grand Canyon. Když naše banda vyjížděla kolem osmé ranní z hotelu vzdáleném jen pár kilometrů od kaňonu, mírně poprchávalo z oblohy několika odstínů šedi. To nás samozřejmě nenaplňovalo příliš velkým optimismem, zvlášť když někteří se chystali na kaňonem proletět v malém letadélku. Já si tento zážitek za 190 USD za 45-timinutový let nechal ujít, nejen kvůli pochybné viditelnosti. Místo toho jsem zvolil ve visitorském centru kvalitní IMAX 3D film o Grand Canyonu, který trval 40 minut, stál 12 dolarů a vidět bylo opravdu hodně - zejména ze spodních částí kaňonu, kam se turisté moc nedostanou. 3 z nás nicméně do letadla stejně šli a byli nadšeni. Počasí se totiž lepšilo a po poledni, když už jsme byli na vyhlídkách, dokonce vysvitlo slunce, a tak nám vítr a teplota kolem 12 °C příliš nevadily - výhled byl výborný. Popojížděli jsme od vyhlídky k vyhlídce - nezastavili jsme u všech, jen u těch nejlepších, neměli jsme totiž celý den, museli jsme pokračovat do Utahu do Indiánské rezervace Navajů, kde jsme přespávali před výletem dalšího dne do Monument Valley. Nicméně ve velkém kaňonu jsme nespěchali, kochali se a moc si to užili.

Já kromě focení cestuji i s příruční kamerou a následující video je sestřih z toho, co jsem u Grand Canyonu dne 24.5.2015 natočil. Takové malé doporučení pro milovníky cestování - stojí to za to!

Kouzelník a policajt :-)

4. ledna 2016 v 17:41 funny video
Docela srandovní scénka :-)